12 SEZON ZAWODÓW WĘDKARSKICH FLY VS JERK

Razem telewizją wędkarską Kanal Gratis z przyjemnością przedstawiamy Państwu 12 sezon FLY VS JERK.
To seria, w której walczą ze sobą najlepsi łowcy szczupaków na świecie. W tym roku rywalizuje 8 drużyn, które muszą stawić czoła najtrudniejszym warunkom w historii tych zawodów.

Oprócz znakomitych spiningistów, których twarze doskonale są znane w świecie wędkarstwa, obserwować można znakomitych muszkarzy. Zobaczymy w akcji samego Niklausa Bauera, który jest jednym z najlepszych rękodzielników much szczupakowych i zarazem ekspertem w muchowym wędkarstwie szczupakowym. Właśnie formuła zawodów mucha kontra spining jest doskonałym poligonem gdzie zawodnicy w pełni mogą zaprezentować skuteczność tych metod w różnych warunkach pogodowych i na różnych łowiskach. Widz ma możliwość na bieżąco obserwować na jakie przynęty są łowione ryby a sami zawodnicy doskonale przedstawiają swoje asy na szczupaki.

Od wielu sezonów program staje się inspiracją dla wielu wędkarzy z całego świata, również w Polsce możemy śledzić wędkarskie odcinki z polskimi napisami. Dla miłośników statystyk, nie zabraknie porównań, tabeli i innych danych. Zapraszamy do oglądania najbardziej emocjonujących skandynawskich zawodów wędkarskich.

FLY VS JERK 12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *