Jakub Vágner oficjalnym ambasadorem marki DAM

Firma DAM – członek rodziny Svendsen Sport, zaprezentował swojego nowego rzecznika: jest nim Jakub Vágner – jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych europejskich wędkarzy. Odkąd pamięta całe jego życie kręciło się wokół wędkarstwa. Jakub jest znany z udziału w wielu programach telewizyjnych, m.in. w programie telewizyjnym National Geographic „Fish Warrior”, w którym podróżował po całym świecie w poszukiwaniu gigantycznych ryb słodkowodnych. Jakub lubi rzucać wyzwania wszelkim stylom wędkarskim, bez kompromisu jeżeli chodzi o używany sprzęt, niezależnie czy poluje na gigantyczne szczupaki, karpie, sumy czy inne gatunkami żyjące w najodleglejszych zakątkach świata.
Podobnie jak Jakub, firma DAM kontynuuje osiąganie swojej doskonałości w projektowaniu jednych z najbardziej niezawodnych i skutecznych produktów w branży wędkarskiej, takich jak nowe kołowrotki #Quick serii 5-6 – oferujące wyjątkowe połączenie mocy, wzornictwa i precyzji (niedługo w sprzedaży w całej Polsce). Jakub w swoich działaniach stawia przede wszystkim na jakość. Używany przez niego sprzęt wędkarski musi działać w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, bez najmniejszego kompromisu.
W wywiadzie dla prasy główny dyrektor handlowy CEO Svendsen Sport A/S Hans Maasbøl powiedział:
„Jakub Vagner jest idealną osobą do reprezentowania DAM, ponieważ ma ogromne doświadczenie jako wszechstronny wędkarz używający sprzętu DAM; w rzeczywistości, wcześniej w swojej karierze, był związany z marką MADCAT, jedną z najlepiej prosperujących sumowych marek wędkarskich w Europie. Wierzymy, że posiadanie Jakuba, jako rzecznika DAM, będzie doskonale łączyć nowe technologie, jakość historię oraz dziedzictwo, które jest wbudowane w znak DAM i jego poszczególne marki: #EFFZETT#MAD#MADCAT. Jakub Vagner ma ogromną pasję i zaangażowanie, które są kluczowymi atrybutami, dzielonymi przez Svendsen Sport i markę DAM. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy ogromną ilość wysokiej jakości treści i zaangażowania, które przyniesie Jakub. „

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *