Profesjonalny przewodnik światowych wypraw wędkarskich.

Pan Adam Żmudziński posiada ogromne doświadczenie wędkarskie, wywodzi się z bardzo znanego koła wędkarskiego „Kraków Kleparz” do którego należało wielu mistrzów, w tym muchowi mistrzowie Świata i spinningu, mistrzowie Polski i Europy. Pan Adam jako członek klubu należał do Kadry Muchowej Okręgu Krakowskiego, startował w wielu prestiżowych zawodach i mistrzostwach z powodzeniem reprezentując swój okręg.  Możliwość rywalizacji z najlepszymi wędkarzami w kraju pozwoliła Panu Adamowi zdobywać ogromne doświadczenie, które procentuje obecnie podczas organizacji wypraw wędkarskich. Ogromna wiedza wędkarska, dociekliwość, znajomość łowisk, znajomość różnych technik wędkarskich a przede wszystkim znajomość specyficznych zachowań ryb, gwarantuje klientom Pana Adama stworzenie niepowtarzalnej wędkarskiej przygody zapamiętanej do końca życia.

118

Pan Adam organizuje wyprawy wędkarskie do najdalszych i najpiękniejszych zakątków Świata. Możecie wyjechać na niezapomniany rejs na rzeki Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, do Kanady, na Alaskę oraz na Big Game w Meksyku. W zależności od regionu wyprawy oraz panujących tam warunków, wędkowanie obywa się przez brodzenie lub spływanie wynajętymi łodziami. Na większości organizowanych wypraw uczestnicy łowią na swój własny sprzęt albo zakupiony specjalnie pod kątem wyjazdu. Wyjątek stanowią wyprawy Big Game, na których  cały niezbędny sprzęt zorganizowany jest na łodzi.

24

Największym atutem współpracy z Panem Adamem jest fakt, że organizuje wyprawy wyłącznie w miejsca, w których wcześniej przynajmniej kilkakrotnie wędkował. Zakwaterowanie zawsze jest starannie dobrane, najczęściej w stanicach wędkarskich, domach przewodników lub w sprawdzonych wcześniej hotelach. Wyjazd zawsze organizowany jest dla całej grupy, organizacja wyprawy obejmuje załatwienie wszystkich spraw od samego wylotu aż po lądowanie w Polsce. Uczestnicy całą wyprawę znajdują się pod opieką organizatora, mają załatwione wszystko co potrzebne, od biletów lotniczych, przez wynajem samochodów, łodzi, zezwolenia, po przewodników, zakwaterowanie i wyżywienie. Czasami w ramach wyprawy goście mają również organizowane zwiedzanie okolicznych atrakcji. Wszyscy uczestnicy wypraw przed wyjazdem otrzymują wszystkie niezbędne instrukcje i porady w zakresie potrzebnego sprzętu, doboru niezbędnych przynęt oraz planowanej metody wędkowania. Do tego wszystkie informacje dotyczące niezbędnych środków ostrożności, ewentualnych zagrożeń i sposobu postępowania, ponieważ niektóre wyprawy organizowane są w dzikie regiony świata, min. w królestwo niedźwiedzi oraz innych dzikich zwierząt.

44

Pan Adam Żmudziński to osoba bardzo komunikatywna, elastyczna i otwarta na współpracę. Posiadając wyjątkowe kompetencje, może zorganizować nam wyprawę w kolejny-nowy zakątek świata, gwarantując nam, że my jako uczestnicy wyprawy będziemy musieli wyłącznie skupić się na wypoczynku i wędkarstwie, przywożąc ze swojej wyprawy niezapomniane emocje oraz zdjęcia rekordowych okazów.

Chciałbyś złowić Marlina, Tuńczyka, Łososia, Taimienia lub inną niezapomnianą rybę? Gorąco polecamy Pana Adama Żmudzińskiego.

Kontakt:

adam@wedkujmyrazem.pl

Tel. +48 737 673 696

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *