Nowość w sezonie 2015 Feedery Genlog

REVOLUTION

4,20m/120CW PURE CARBON

Jak sama nazwa wskazuje jest to projekt innowacyjny z przeznaczeniem do łowienia na dużych dystansach i głębokościach. Wędzisko uzbrojone jest w specjalne pierścienie i specyficzne nakładanie drugiego elementu, co w efekcie prowadzi do lepszego wyważenia i wzmocnienia energii kinetycznej przy wyrzutach. Zastosowany materiał to niezwykle mocne i sztywne włókno węglowe SC40, a każdy element łączenia jest dodatkowo wzmacniany metalową obręczą. Duże i bardzo mocne przelotki typu SIC to dodatkowy atut tego rewolucyjnego produktu.

Głębokie jeziora, duże nizinne rzeki i dalekie dystanse to idealny poligon dla tego wędziska.

QUICKSILVER

3,65m/100CW PURE CARBON

quicksilverProjektując ten model postawiliśmy na kilka cech, które miały stworzyć wędzisko unikalne.Plan brzmiał : mała waga, szybka akcja i duża moc. Po testach powstał produkt idealny do łowienia na średnich dystansach i głębokościach. Wędka świetnie się sprawdza przy połowach takich ryb jak leszcze, klenie czy liny w  łowiskach typu jezioro kanał lub nizinna rzeka. Idealna do Metody. Posiada niewielką wagę zachowując dużą wytrzymałość dzięki zastosowaniu bardzo sztywnych włókien węglowych.W komplecie dwie szczytówki węglowe plus jedna szklana.

OUTSAIDER

MEDIUM 3,65m/110CW PURE CARBON

HAEVY 3,80m/140CW PURE CARBON

outsiderNowoczesny Feeder wykonany z wysoko modułowego węgla SC40. Wędka zaprojektowana i testowana w europie, produkowana w najnowszej technologii SPACE CARBON TECHNOLOGY. Jednym z elementów , który wyróżnia ten produkt to unikatowy ergonomiczny dolnik dostosowany do ludzkiej dłoni, który pozwala na uzyskanie precyzyjnych i dalekich rzutów. Wędka idealna do połowu ryb karpiowatych na odległościach 50-60metrów, wersja Haevy sprawdzi się podczas łowienia w rzece i głębokim jeziorze. Dodatkowe wzmocnienie specialną matą węglową łączeń elementów pozwala na uzyskanie większej mocy i zabezpiecza wędzisko przed uszkodzeniem podczas rzutu. Trzy wysokiej jakości węglowe szczytówki o różnej akcji z świetnie widocznymi końcówkami w kolorze czerwono-białym pozwolą dostrzec najdelikatniejsze branie. Przelotki wysokiej jakości typu SIC.

GENERATION

MEDIUM 3,65m/110CW PURE CARBON

HAEVY 3,80m/140CW PURE CARBON

generationProdukt o bardzo wysokich parametrach jakościowych wytworzony z węgla SC35 z zastosowaniem technologii SCT.Jest polecana dla startów w zawodach typu FEEDER.Wędka świetnie wyważona o sztywnej akcji, pozwalająca łowić precyzyjnie na dalekich odległościach.Dodatkowe wzmocnienie łączeń elementów krzyżową matą węglową dla większej mocy i bezpieczeństwa podczas rzutów. Model uzbrojony w przelotki typu SIC.

HYPNOTIC

MEDIUM 3,65m/110CW PURE CARBON

HAEVY 3,80m/140CW PURE CARBON

hypnoticUnikatowy i ekstrawagandzki design, to propozycja dla wędkarzy wyrafinowanych ceniących oryginalny styl i wysoką jakośćTechnologia SCT, materiał węgiel SC30. Testowana i zaprojektowana w europie. Idealna do łowienia na średnich dystansach.

 

 

MOSQUITO

MEDIUM 3,65m/110CW PURE CARBON

HAEVY 3,80m/140CW PURE CARBON

mosquitoCiekawa struktura blanku wykonanego z węgla SC25, czyni wędzisko bardzo atrakcyjnym wizualnie, a jego parametry technicznie dorównują najlepszym modelom na rynku. Celem powstania tego Feedera było wykreowanie wysokich parametrów technicznych przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

 

 

HONESTY

MEDIUM 3,65m/110CW PURE CARBON

HAEVY 3,80m/140CW PURE CARBON

honestyNowoczesny Feeder wykonany z włókna węglowego SC25. Blank jak wszystkie wędziska GENLOG wykonany w SCT, dodatkowo zabezpieczony oplotem poprawiającym akcję i wytrzymałość. Model zachowuje wszelkie parametry jakościowe i użytkowe będące synonimem efektywnego łowienia tą niezwykle skuteczną metodą w wielu warunkach.

 

 

 

Kontakt z firmą Genlog :  office@genlog.pl    tel. +48 507 186 492

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *