Mieszanki zanętowe do Method feeder

MIESZANKI ZANĘTOWE

Method Master Feeder to unikatowa mieszanka przygotowana w celu skutecznego łowienia wszystkich ryb karpiowatych nowoczesnymi technikami feederowymi. Jej zaleta to perfekcyjna struktura generująca możliwość idealnego umieszczenia w łowisku i natychmiastowa praca. Produkt szczególnie polecany do zastosowania w zawodach i łowiskach komercyjnych. Opakowanie 1 kg.

Dostępne warianty: Ryba-banan, Ryba-truskawka, Ryba-czosnek, Ryba-morwa, Ryba-skorupiaki, Ryba-wanilia, Ryba-wątroba, Ryba-miód, Ryba-owoce, Ryba-orzech.

TACTICAL METHOD MICRO PELLETS 2 mm 0,80 kg

Pellet zanętowy wytworzony w oparciu o najnowsze technologie z wykorzystaniem wiedzy naukowej. Dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji posiada wyjątkowe właściwości i wpływa znakomicie na aktywność ryb. Duża zawartość protein i innych cennych składników motywuje ryby do żerowania w polu nęcenia.

Dostępne warianty: Truskawka, Wanilia, Banan,  Ananas, Kukurydza,  Pomarańcza,  Orzech Tygrysi, Scopex, Miód, Śliwka,  Amur.

GLINY

Specjalistyczne gliny wędkarskie przeznaczone do koordynacji nęcenia i modyfikacji mieszanek zanętowych. W zależności od rodzaju posiadają właściwości dociążające, klejące i rozpraszające. Stosować według uznania w zależności od potrzeb i charakterystyki łowiska. Opakowanie 2kg.

Dostępne warianty: Glina rozpraszająca, Glina rzeczna, Glina wiążąca brunatna, Ziemia do jokersa.

www.starfish.com.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *