Firma MECH, przynęty i akcesoria spiningowe.

logo-mechWędkarska pasja łączy nas już od 3 pokoleń. Wędkarstwo traktujemy jak dobrą zabawę, możliwość poznania i spotkania się z ciekawymi ludźmi. Swoją pasją dzielimy się z innymi. Zdobyte doświadczenie, poparte obserwacjami od zawsze staraliśmy się przekuć na polepszenie osiąganych wyników. Początkowo wszystkie pomysły rodziły się w zaciszu domowego warsztatu. Skuteczność własnoręcznie wykonanych woblerów, potwierdzona przez znajomych wędkarzy zachęciła nas do podzielenia się swoją pasją z szerszym gronem wędkarskiej braci.

woblerki-grupa-tile

W ciągle rozwijającej się ofercie firmy MECH znajdziecie szeroką gamę woblerów zarówno produkowanych seryjnie jak i specjalne serie produktów rękodzielniczych. Oferta woblerów MECH obejmuje zarówno przynęty o charakterze uniwersalnym, jak i modele specjalistyczne dedykowane do połowu wyselekcjonowanych gatunków ryb (np. boleni).

cykada-tile

Cykady to ciągle niedoceniane przynęty, których wartość i skuteczność potwierdzi każdy, kto spędza czas na łowiskach o wysokiej presji wędkarskiej. Duży zasięg i elastyczna możliwość szybkiej regulacji pracy tego typu przynęty potrafi niejednokrotnie ożywić „martwą” wodę.

1m-tile

Miłośników bocznego troku zainteresuje oferta naszych ciężarków opartych na innowacyjnym systemie szybkiej korekty obciążenia. Szeroki zakres proponowanych mas ciężarków oraz ich funkcjonalny charakter sprawdzą się w każdych warunkach i zadowolą najwybredniejszych łowców.

dscf5852-tile

Coraz popularniejsze staje się własnoręczne dłubanie woblerów. Rękodzielnicze przynęty (takie jak na przykład wyrabiane ręcznie woblery z oferty MECH) goszczą w pudełkach najlepszych spinningistów w kraju i za granicą. Z własnego doświadczenia wiemy jaki problem sprawia przygotowanie powtarzalnych sterów, dlatego z myślą o twórcach woblerów przedstawiamy swoją ofertę gotowych sterów.

Dane kontaktowe:

MECH
Grzegorz Mech

ul. Podłączna 56
42-625 Ożarowice
NIP: 898 204 02 63

Telefon: +48 602 176 621
Mail:mech.grzegorz.m@gmail.com

Facebook:https://www.facebook.com/MECHwoblery
https://www.facebook.com/Facebook WrocŁawica

Strona WWW:

www.mech.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *