Kuźnia Wędkarska Dariusza Jankowskiego.

Dariusz Jankowski zaprasza do swojej Kuźni Wędkarskiej, w której zamówić można wędkę skrojoną na miarę, nieprzebrane ilości różnych rodzajów woblerów, mormyszek i innych akcesoriów wędkarskich.
Za pomysłem na Kuźnię stoi moje, wieloletnie doświadczenie w niemal każdym rodzaju wędkarstwa. Przez kilkanaście lat wędkowałem wyczynowo na spławik, nie jest mi też obce wędkarstwo muchowe. Jednak dziś skupiam się na wędkarstwie spinningowym oraz przede wszystkim podlodowym. Zawodniczą karierę podlodową rozpocząłem w 1997 roku gdzie wywalczyłem pierwsze drużynowe mistrzostwo Polski. Od tego czasu startuje do dziś nieprzerwanie w podlodowych MP i GPx Polski. Przez te lata udało mi się wywalczyć ośmiokrotnie drużynowe mistrzostwo Polski i czterokrotnie v-ce Mistrzostwo.
W Kuźni Wędkarskiej chciałbym stawiać przede wszystkim na jakość. Oczywiście będą tutaj dostępne produkty z których jestem najbardziej znany czyli wyczynowe mormyszki, kiwaki, wędki. Oprócz asortymentu podlodowego będę oferował także usługi zbrojenia wędek pod indywidualne życzenie klienta dostosowując w nich długość rękojeści, wyważenie ciężar wyrzutowy oraz najmniejsze szczegóły w pełni tego słowa znaczeniu. Moim priorytetem jest tworzenie wędek do specjalistycznych technik wędkarskich które dostarczą Państwu przyjemności z łowienia i wielu niezapomnianych wrażeń nad wodą.
Z wędkarskim pozdrowieniem Dariusz Jankowski.

Kontakt:
sklep@kuzniawedkarska.pl
+48 607 106 188

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *