RoBo Fishing Spoons – wahadłówki z duszą

Jako wyłączny dystrybutor blach wahadłowych RoBo, mamy przyjemność zaprezentować Wam część naszej oferty. Różnorodność modeli jest tak duża, że nie sposób opisać je wszystkie dlatego skupimy się jedynie na podkreśleniu ich głównych zalet.
Każda blaszka RoBo wykonywana jest ręcznie, rzemieślnik nadaje im kształt, barwy, łączy różne metale, nadaje im odpowiedni kształt, co sprawia że każda blacha jest w stu procentach dopracowana zarówno od strony wizualnej jak i użytkowej. Wszystkie modele które wprowadzamy do sprzedaży, przechodzą realne testy łowności na wodach niekomercyjnych.

Główną cechą wahadłówek RoBo jest ich doskonała i unikalna praca. Nawet znane modele jak Gnom czy Alga pracują nieco inaczej niż ich odpowiedniki z produkcji przemysłowej.
Nasze blachy mają bardzo różnorodną pracę, od bardzo łagodnych blach na Bolenia po bardzo agresywne blachy na Suma czy Szczupaka. Generalnie ciężko jest zaszufladkować poszczególne modele pod kątem przeznaczenia pod konkretne gatunki ryb. Blachy dedykowane do połowu Okonia często przyciągają uwagę Szczupaka, wystarczy nieco wolniej je poprowadzić. I odwrotnie, dużą wahadłówką na Szczupaka poprowadzoną nieco szybciej, bardzo łatwo sprowokować do ataku Okonia. Na 3,5cm Gnoma złapałem w tym roku Szczupaka 64cm a kilkunastocentymetrowy Liść Wierzby zaatakował Okonek mniejszy od blachy.

To samo tyczy się innych gatunków, w blaszki na Klenia czy Jazia, równie chętnie będzie bił Okoń. Generalnie w naszej ofercie znajdziecie blachy, które sprawdzą się przy połowie wszystkich europejskich gatunków ryb drapieżnych. Sukces w łowisku zapewnią nam odpowiednie dobranie wielkości, kształtu, kolorystyki i sposobu prowadzenia blachy. Wahadłówki RoBo nadają się do klasycznego spinningowania, łowienia z opadu, trollingu czy łowienia na bocznego troka. Zastosowanie wahadłówek Robo jest właściwie nieograniczone i zależy tylko od pomysłowości i wyobraźni wędkarza. Gwarantujemy ich skuteczność.

W naszej ofercie znajdziecie kilkanaście typów blach wahadłowych, większość z nich w kilku rozmiarach i różnych wariacjach kolorystycznych.
Blachy RoBo dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym oraz na aukcjach internetowych.
Serdecznie zapraszamy do Sklepu Wędkarskiego U ZBYSZKA przy ul. Obozowej 85/róg Deotymy w Warszawie.
tel. 602 260 604 lub 22 836 23 71
facebook: RoBo Fishing Spoons
facebook: Wędkarstwo Profesjonalne Zbigniew Janiszewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *