Woblery hand made Janusza Widła.

Przedstawiamy przynęty kolejnego twórcy wędkarskiego hand made. Woblery Pana Janusza Widła to bardzo skuteczne przynęty, o które zabiegają wędkarze z całej Polski. W ofercie znajdziemy woblery do uprawiania różnych form wędkarstwa spinningowego. Wszystkie egzemplarze twórca samodzielnie testuje w łowisku, dzięki temu każdy wobler charakteryzuje się nienaganną pracą.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Chiciorek pomimo małej masy to przynęta dalekosiężna .Wykonuje je w wersji tonącej i pływającej. Przynęta dedykowana boleniowi atakowana jest również przez pstrągi, klenie, oraz sandacze. Super prowokuje bolenie zarówno na rzekach jak i na zaporówkach. Bardzo skuteczny w trollingu boleniowym.

Dwunastki sandaczowo szczupakowe to selektywne przynęty stosowane najczęściej w trollingu. Najlepiej sprawdzają się wersje schodzące 2 – 4 m.

Nocne sandaczówki to powierzchniowe modele schodzące max do 0,5 m. Woblery te charakteryzują się dobrze wyczuwalną akcją i wyraźną pracą już przy bardzo wolnym prowadzeniu. Rozmiar : 6, 7, 8, 9 cm.

Zaczarowany ołówek to przynęta bardzo łowna o szerokim zastosowaniu. Rewelacyjnie działa zarówno z ręki jak i z trollingu na sandacze, szczupaki, sumy. W wersji płytkiej to nocna sandaczówka 9 cm.

Zawodnicza piąteczka to super uniwersalna przynęta. Bierze na nią dosłownie wszystko. Bardzo przydatna na zawodach na wodzie gdzie można spodziewać się każdej ryby. Moja ulubiona przynęta w maju na szczupaki i okonie z brzegu.

Igiełka to maleństwo 3,5 cm.W wersji głębie schodzącej chętnie atakowana przez wiosenne  klenie i jazie w wersji płytkiej na letnie klenie, okonie oraz pstrągi stojące w płytkich bystrzach.

Bańdziorek 6,5 cm to skuteczny wobler na sandacze, szczupaki, pstrągi oraz trocie. Schodzi na około dwa metry. W wersji płytkiej na 0,5 m. Skuteczny zarówno na bolenie jak i sandacze.

Brzanówka 4,5 cm to bardzo lotna dość pękata konstrukcja. Schodzi do 1,5 m. Chętnie atakowana przez brzany, klenie, pstrągi i okonie.

Kontakt:

Janusz Wideł

Tel. 184491739

e mail : widelnica@vp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *