Woblery MECH cz. II

Limb

Limb jest przynętą stworzoną do łowienia na przelewach czy kamiennych opaskach. Charakterystyczny „beczułkowaty” kształt zapewnia przynęcie znaczną wyporność oraz drobną agresywną pracę. Limb jest uniwersalnym wabikiem na każdego drapieżnika, począwszy od klenia, jazia, poprzez szczupaka, okonia kończąc na brzanie. Atutem Limba jest również możliwość zastosowania go do łapania na tzw. smużaka, wystarczy wyżej podnieść wędkę i prowadzić delikatnie i wolno nadając przynęcie ruch owada, który dopiero co wpadł do wody. W takiej metodzie łowienia pomaga również kolorystyka woblerów, która oprócz standardowych barw drobnych ryb występuje również w postaci rożnego rodzaju owadów.

Limb występuje w dwóch wariantach:

– pływający, płytko-schodzący – wersja z krótkim sterem – idealny do obławiania przelewów, klatek oraz prostych

– pływający, głęboko-schodzący – wersja z długim sterem – idealny do obławiania napływów, głębszych dołków.

Nadir

Nadir nie tylko swoją kolorystyką ale i kształtem i pracą wiernie imituje jeden z ulubionych przysmaków każdego z drapieżników jakim jest kiełb.

Nadir świetnie nadaje się do łowienia na napływie, posiada bardzo szeroką pracę nawet przy wolnym prowadzeniu co na napływie może sprowokować nie tylko leniwego bolenia ale również klenia czy brzanę. Przynęta ta wykazuje bardo dużą skuteczność podczas łowienia w nocy wolno prowadzony prowokuje nawet bolenie, które nie pokazywały swej obecności, częstym przyłowem były również szczupaki, sandacze oraz klenie a i większy okoń nie pogardził smakowitym „kiełbiem”.

Nadir ma wagę ok 5,5 g i jest pływający co pozwala na spuszczanie go z nurtem oraz prowadzenie blisko powierzchni, przy szybszym prowadzeniu schodzi na głębokość ok
1,5-2 m.

Nadir występuje w dwóch wariantach:

– pływający, płytko-schodzący – wersja z krótkim sterem –  idealny do obławiania przelewów, klatek oraz do wieczornego polowania na prostkach

– pływający, głęboko-schodzący – wersja z długim sterem – idealny do obławiania napływów, głębszych dołków oraz „stukania” po dnie w warkoczu.

Dane kontaktowe:

MECH
Grzegorz Mech

ul. Podłączna 56
42-625 Ożarowice
NIP: 898 204 02 63

Telefon: +48 602 176 621
Mail:mech.grzegorz.m@gmail.com

Facebook:https://www.facebook.com/MECHwoblery
https://www.facebook.com/Facebook WrocŁawica

Strona WWW:

www.mech.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *