Czapka Dragon OutLIVE

Bardzo ciepła czapka typu beanie, uszyta z dzianiny akrylowej z membraną OutLIVE, utrzymującą komfortowy mikroklimat naszego ciała. Membrana OutLIVE jest w stanie absorbować ciepło wydzielane przez człowieka i oddawać je do ponownego wykorzystania wtedy, kiedy temperatura pod nią spada. Łączy tącechę ze znakomitą oddychalnością. Krój krótki, polecany do noszenia bezzawijania dolnej krawędzi. Nr kat. 90-093-05.

 

Kominiarka i komin HELLS ANGLERS seria jesienno-zimowa. Wędkowanie w zimnych miesiącach naraża zdrowie wędkarza na uszczerbek, a zagrożenie niosą przymrozek, zimny wiatr, mżawka, śnieg czy deszcz. W znacznym stopniu można zapobiec wyziębieniu organizmu stosując kominiarkę
otulającą głowę, twarz i szyję lub komin uszczelniający zapięcia wokół szyi, a w razie potrzeby pozwalający się naciągnąć na głowę i tym samym chroniąc ją w wygodny dla wędkarza sposób.
Buff i kominiarka z otworkami ułatwiającymi oddychanie, uszyte z materiału LycraR z podszyciem z mikropolaru od spodu. Wszystkie szwy płaskie, materiał 4-stretch, rozciągający się w każdym kierunku. Komin (buff) nr kat. BF-01-01, kominiarka nr kat. HD-01-01.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *