DRAGON – Można kupić czysty blank HM62X

Spinningi HM62X spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem na rynku. Przygotowując prototypy, w duchu spodziewaliśmy się takiej reakcji; na targach w ubiegłym roku pokazując je szerszej publiczności dostaliśmy niepodważalny dowód potwierdzający dobry kierunek rozwoju serii HM. Spinningi są już w sprzedaży od kilku miesięcy i wciąż budzą ogromne zainteresowanie. Bardzo nas to cieszy.

Mimo niezłej sprzedaży gotowych wędzisk, otworzyliśmy się na Klientów oferując blanki HM62X, czyli haemowe „rurki” w stanie do uzbrojenia wszystkimi niezbędnymi komponentami. To znakomita okazja dla wędkarzy samodzielnie zbrojących blanki lub tych korzystających z licznych pracowni – dzięki naszej ofercie wędkarze mogą zdecydować się na wykończenie wędziska według własnego uznania. Co ciekawe, doświadczony zbrojmistrz może wpływać na finalne zachowanie się blanku poprzez rozmieszczenie odpowiednich przelotek według wybranego przez siebie sposobu.

Informacje o dostępnych blankach znajdziecie w naszym nowym katalogu na 2020 r. na stronie 11, dział „Wędki…”

A oto, co pisze o spinningu HM62X Piotrek Czerwiński Team Dragon, użytkując go od ubiegłego roku.

„HM62X dł. 213 cm, c.w. 2 – 10 g. Wędzisko przy pierwszym kontakcie urzeka designem i wykonaniem. Ciemnoniebieski blank bardzo ładnie komponuje się z dzieloną, korkową rękojeścią oraz uchwytem kołowrotka, wykończonym węglowym insertem. HM62X do 10 g ma ciekawą akcję, którą mogę określić jako Medium-Fast. Wędzisko jest szybkie i posiada głębokie, praktycznie paraboliczne ugięcie. Doskonale łowi się nim szerokim wachlarzem przynęt, począwszy od przynęt gumowych, przez woblery, a na jigach i blaszkach kończąc. Czyni to z niego doskonałe i uniwersalne narzędzie do łowienia lekkimi wabikami ryb takich jak okoń, jaź, kleń.  Jest to mój Nr 1, jeśli chodzi o łowienie okoni.”

Waldemar Ptak KONSULTANT SPRZĘTOWY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *