Federy GENLOG nowość na 2017

Genlog Surffeeder Pulsar

To jedyny taki produkt na rynku, hybryda wędki surcastingowej i klasycznego feedera. Zaprojektowana zarówno do łowienia z morskiej plaży jak i w wielkich, głębokich rzekach i jeziorach. Wyprodukowana w najnowszej technologii SPACE CARBON TECHNOLOGY. Posiada dużą wytrzymałość dzięki zastosowaniu bardzo sztywnych włókien węglowych SC40, co umożliwia precyzyjne, i dalekie wyrzuty.

Znakomicie nadaje się do ciężkiej gruntówki – przy połowie gruntowym sumów, karpi, sandaczy, brzan jak również przy ciężkim feederze rzecznym w miejscach z bardzo mocnym uciągiem. Dwie węglowe szczytówki o różnej sztywności sprawiają, że bez problemów dostosujemy się do warunków na łowisku i czynią z tego wędziska bardzo uniwersalne narzędzie połowu. Wyposażona w precyzyjnie rozłożone przelotki klasy SiC i solidny uchwyt kołowrotka.

PARAMETRY:

GENLOG SURFFEEDER PULSAR
Długość: 420cm
Liczba sekcji: 3+3
Długość transportowa: 142cm
Ciężar wyrzutu: 100-200g

Waga : 425g

 

Następna propozycja GENLOG to również wędka godna uwagi.

GENLOG FREQUENCER METHOD

Doskonała wędka przeznaczona do łowienia method feeder. Posiada niewielką wagę zachowując dużą wytrzymałość dzięki zastosowaniu bardzo sztywnych włókien węglowych SC40. Cienki blank o dużym zapasie mocy pozwala posłać zestaw w wybrane przez nas miejsce z ogromną precyzją.  W wędzisku zastosowano Twin Tip Concept co umożliwia zmianę długości  300cm / 330cm, daje nam to szybkie dostosowanie do połowu i warunków panujących na łowisku.

Wędka zaprojektowana i testowana w Europie, produkowana w najnowszej technologii SPACE CARBON TECHNOLOGY. Wędki uzbrojone zostały w trwałe i lekkie przelotki klasy SiC. Komplet 3 czułych szczytówek o różnej twardości pozwala dobrze dopasować się do warunków na łowisku oraz żerowania ryb i obserwować nawet najbardziej delikatne brania. Szczególnie polecane dla bardziej zaawansowanych wędkarzy.

PARAMETRY:

GENLOG FREQUENCER METHOD
Długość: 300 / 330 cm
Liczba sekcji: 3/4+3
Długość transportowa: 118cm
Ciężar wyrzutu: do 90g

Waga : 243g / 271g

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *