Gigantyczne akwarium na Rybomanii atrakcją da dzieci

Gigantyczne Akwarium najlepszą atrakcją dla najmłodszych!

Tradycyjnie na przełomie listopada i grudnia na Targach Lublin pojawił się ogromny zbiornik wodny ze wspaniałymi okazami ryb słodkowodnych. To symbol największego wędkarskiego święta – Targów Rybomania oraz po raz kolejny możliwość edukacyjna dla najmłodszych!

W tym roku Rybomania odbywa się w najbliższy weekend czyli w dniach 2-3 grudnia. Wiemy już, że udział w targach weźmie łącznie kilkudziesięciu producentów i dystrybutorów sprzętu wędkarskiego, a miłośnicy zasiadek na wodą będą mogli nie tylko zapoznać się z nowościami na sezon 2018, lecz również wziąć udział w widowiskowych pokazach prowadzonych na olbrzymim akwarium. Od samego rana trwa już montaż stoisk, a fani wędkarstwa drżą z ekscytacji na każdym profilu Rybomanii.
Akwarium jest już zarybione kilkunastoma gatunkami ryb występującymi w polskich rzekach
i jeziorach. W naszym akwarium każdy uczestnik przez 2 dni będzie mógł podziwiać: sumy, szczupaki, okonie, jazie, liny, amury czy jesiotry i sandacze – mówi Dyrektor Targów Bartosz Dembiński. Akcja edukacyjna przy gigantycznym akwarium organizowana jest na Rybomanii już od trzech lat i co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem szkół i przedszkoli. Pozyskaliśmy do niej są świetnych partnerów zarówno branżowych, jak i medialnych, którzy dodatkowo występują również w ciągu targów na naszej scenie. – dodaje Dembiński.

Dzieci z zainteresowaniem brały udział w prelekcji oraz z przyjemnością próbowały samodzielnie metody muchowej oczywiście pod czujnym okiem prowadzących. Wiele z nich było wręcz zasmuconych, że całość nie trwa dłużej – śmieje się Irek Szutko prowadzący pokazy. Gorąco zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi przez cały weekend na Targi Rybomania, bo niezależnie od wieku każdy znajdzie dla nich coś dla siebie. Szczególnie polecamy stanowisko Ratuj Ryby, które posiadać będzie gadżety dla najmłodszych oraz na stoisko Państwowej Straży Rybackiej, której przedstawiciele przez cały weekend będą służyli informacjami na temat przepisów wodnych.

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *