IDEALNY PREZENT ŚWIĄTECZNY!

Grudniowe problemy zaczynają się w chwili przekroczenia progu sklepu wędkarskiego, gdy ruszamy na poszukiwanie wędkarskich prezentów. Mnogość produktów potrafi mocno przytłoczyć. Rozwiązaniem może się okazać znakomita, świąteczna promocja ze strony firmy Robinson. Tym razem zakup flagowego kołowrotka Robinson AZTEC FD promowany jest gratisem w postaci – uwaga! – kołowrotka FIGHER RD. Poniżej prezentujemy Wam najważniejsze cechy obu młynków.

ROBINSON AZTEC FD

Spinningowa maszynka do zadań specjalnych, którą możemy dostać już od ok. 150 zł. Jego podstawową zaletą jest lekkość oraz bardzo płynna praca nawet przy długotrwałych obciążeniach. Użytkownicy Azteca zwracali uwagę, że mimo łowienia ciężkimi główkami czy kogutami kołowrotek nie łapał żadnych luzów i zachowywał maślaną pracę. Dowodem opisywanej jakości niech będzie fakt, że Robinson udziela 5 lat gwarancji na każdy ze swoich młynków.

Poniżej kilka informacji technicznych na temat kołowrotka (AZTEC FD):
➡️ 8 łożysk;
➡️ lekka, grafitowa konstrukcja;
➡️ precyzyjny, multitarczowy hamulec;
➡️ wzmocniona i wytrzymała sprężyna kabłąka;
➡️ komputerowo wyważony rotor.

ROBINSON FIGHTER RD

Kołowrotek o wartości ponad 100 zł , który znajdzie zastosowanie przede wszystkim w wędkarstwie spławikowym oraz gruntowym. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie w Fighterze RD hamulca walki, który pozwala na wyholowanie rekordowych ryb, przy użyciu naprawdę cienkich żyłek.

Z kolei FIGHTERA RD charakteryzują:
➡️ 4 łożyska;
➡️ bardzo precyzyjny hamulec walki, który pozwala panować nad odjazdami dużych ryb;
➡️ komputerowo wyważony rotor;
➡️ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt korbki typu „softrubber”.

Szczegóły promocji oraz lista sklepów biorących w niej udział dostępne na stronie:
http://bitly.pl/RhLQd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *