MegaBAITS Baty i bolonki Tactix i Mystery

TACTIX i MYSTERY to konsekwentnie rozwijane serie wędzisk gruntowych marki MegaBAITS. W tym roku, ofertę wzbogacają baty i bolonki dostępne w bardzo atrakcyjnej relacji jakości do ceny.

TACTIX POLE to seria 4 batów dł. 5, 6, 7 i 8 m. Doskonale leżą w rękach, dość szybkie i z niemałym zapasem mocy. Ergonomia, dobra praca i estetyka to jak zwykle podstawowe zalety wędzisk TACTIX. Szacunkowa cena detaliczna od 180 zł/dł. 5 m.

TACTIX BOLOGNESE to bolonki dostępne w długościach 5, 6 i 7 m, ciężar wyrzutowy 5-20 g. To bardzo praktyczny zakres wyrzutowy umożliwiający efektywne łowienie ryb różnych gatunków jeziorowych oraz rzecznych w strefie nurtu i spokojnej wody. Szacunkowa cena detaliczna od 220 zł/dł. 5 m.

MYSTERY POLE to baty wykonane równie starannie co TACTIX, o dużych walorach użytkowych.  Seria zawiera 3 długości: 5, 6 i 7 m. Z uwagi na zastosowanie innych materiałów niż w serii TACTIX, baty oferowane są w niższej cenie detalicznej, wynoszącej (szacunkowo) od 130 zł/dł. 5 m.

MYSTERY BOLOGNESE to seria 4 bolonek w długościach: 4, 5, 6 i 7 m. Ciężar wyrzutowy 5-20 g. Bolonki cechują duże walory użytkowe, mimo zastosowania innej klasy materiałów niż w serii TACTIX. Ta seria umożliwia przyjemne i efektywne łowienie ryb w wodzie stojącej i płynącej. Szacunkowa cena detaliczna od 180 zł/dł. 5 m.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *