NOWOŚĆ PROLOGIC – 3 SEZONOWY KOMBINEZON W KAMUFLAŻU BANK BOUND

Wśród szerokiej gamy nowej odzieży marki Prologic na sezon 2017 zalazła się także całkowicie nowa seria odzieży nazwana Bank Bound. Jest to seria casualowych ubrań, które trafią w samo sedno.  Doskonały mariaż funkcjonalności i designu.

Produkty, które spełnią wszelkie wymagania nowoczesnego karpiarza nad wodą i w codziennym użytkowaniu. Charakterystycznym przykładem filozofii stojącej za tą serią odzieży jest kombinezon w kamuflażu Bank Bound. Trójsezonowy kombinezon w kamuflażu Bank Bound to prawdziwy niezbędnik na karpiowej zasiadce.

Kurtka i spodnie wykonane z wytrzymałego Poliestru 320D Taslon z  membraną o parametrach 8000mm/5000mvp, to gwarancja praktyczności i wytrzymałości. Wiosną i jesienią kombinezon będzie chronił przez cały dzień w jeszcze chłodną i kapryśną pogodę, latem przyda się w czasie niespodziewanej ulewy, a zimą ochroni nas w czasie mocnych opadów śniegu. Jest pakowny i można go nosić samodzielnie lub jako warstwa wodoodporna na ciepłą odzież. Mnóstwo kieszeni chronionych zamkami bryzgoszczelnymi, techniczny krój, szeroka regulacja, bardzo praktyczny kaptur.

Dostarczony jest w niewielkiej torbie transportowej. Dostępne rozmiary M – XXL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *