NOWOŚĆ zanęty MegaBAITS

Połączenie w półkilogramowym opakowaniu zanęty z pelletem stanowi znakomity pakiet wyjściowy do różnorakiego wędkowania: a) krótki wypad, b) niechęć do zabierania większej ilości akcesoriów, c) konieczność zabrania minimalnej ilości wyposażenia np. do łowienia z trudno dostępnego brzegu, d) konieczność lub upodobanie do doświadczeń ze smakami i zapachami, realizowanych przez dodawanie do EVOLUTION MIX np. atraktorów w różnej postaci i różnego typu. Posiadając sita o odpowiednich rozmiarach oczek można odsiać zanętę a następnie własnoręcznie komponować mieszankę z użyciem dodatkowych zanęt czy dodatków. Jak widać, pojawia się kilka fajnych możliwości.

Zanęta MB Evolution Magiczny Owoc + pellet
Kukurydza, Gruszka, Porzeczka, Truskawka

Nasze mieszanki z tej serii są zróżnicowane smakowo i zapachowo, a także zanęta jest zróżnicowana w swojej frakcji (wielkość drobin). Warto starannie namaczać (nawilżać) tę mieszankę, ponieważ znajdują się w niej bardzo zróżnicowane składniki w różnym stopniu chłonących (pijących) wodę.

Zanęta MB Evolution Pikantna Kiełbasa + pellet Wędzona Kiełbasa

Już niedługo zobaczycie te „Mixy” w sklepach wędkarskich. Zapraszam do sprawdzenia Evolution Mix na swoich łowiskach. Ja zaczynam od wiślanych leszczy na granicy głębokiego warkocza.

Waldemar Ptak Team MegaBAITS, konsultant sprzętowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *