Plecaki i 2 torby Team Dragon X-system

Ciepło przyjęta na rynku seria Team Dragon, wykonana z nieprzemakalnego nylonu typu Oxford 2600 i zaopatrzona w znakomite zamki YKK, została powiększona o linię Team Dragon X-system to bardzo praktyczne rozszerzenie możliwości użytkowych rodziny toreb i plecaków o dołączany przybornik z wymiennymi torebkami strunowymi. Wprowadzenie X-system bardzo ułatwia przygotowanie się do wyjścia na łowisko oraz korzystanie z akcesoriów podczas wędkowania.

W 2018 roku  X-system obejmuje torbę spinningową (w dwóch rozmiarach L i M) z pudełkami i nowy konstrukcyjnie plecak z pudełkami.

 

 

Istotą tego systemu jest przybornik dołączany za pomocą pasków i nap. Jest on wyposażony w wymienne torebki strunowe (wymienne, oferowane w 3 wielkościach) oraz kieszonki na zamek błyskawiczny. Dodatkowe przyborniki (a także torebki strunowe) można dokupić celem skompletowania zestawów na różne łowiska czy z myślą o odmiennych technikach łowienia.

Na dużą uwagę zasługuje nowa konstrukcja plecaka, z dzieloną komorą główną i sztywnym futerałem na okulary. Torby spinningowe wielkości L (nr kat. 96-09-020) i M (96-09-021) wyposażono w profilowaną i sztywną pokrywę, na której można położyć pudełko z przynętami oraz unieruchomić je gumowymi szelkami. Tym samym, podczas zmiany stanowiska brzegowego pudełko z najczęściej używanymi przynętami mamy pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *