PROLOGIC – ZESTAW SYGNALIZATORÓW UNIT

Żaden zestaw sygnalizatorów brań nie posiada tych samych funkcji w tak kompaktowym wymiarze. Regulacja: tonu, głośności i gniazdo do podłączenia świecących swingerów. Dołączone luksusowe pudełko z zestawem wymiennych kółek z 1 lub 4 magnesami – regulacja czułości.

2-tile

Centralka wyposażona jest w super jasne diody LED i posiada funkcję podświetlenia wysoko wydajnymi, białymi diodami LED (latarka), która uruchamia się po 3-cim sygnale, co ułatwia dojście do łowiska z namiotu w czasie łowienia nocą. Możliwe jest również zamocowanie centralki na podpórce przed namiotem, tworząc tym samym małą latarnię oświetlająca drogę do wędzisk po wykryciu brań. Zasięg 150m, układ oszczędzania energii i dużej mocy głośniki. Sygnalizatory są całkowicie uszczelnione i wodoodporne.

1-tile
 3-tile
Wymienne kółka: fabrycznie zamontowane z 2 magnesami, 4 kółka w każdym kolorze z 1 magnesem oraz 4 kółka w każdym kolorze z 4 magnesami. Centralka posiada różne kolory sygnalizacji przy ruchu żyłki w jedną lub drugą stronę, pamięć ostatnich brań, tryby cichy i wibracyjny. Dołączony neoprenowy pokrowiec. Dostępne zestawy: 3+1 i 4+1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *