St. Croix wędziska najwyższej jakości.

Od 68 lat marka St. Croix produkuje wędziska spinningowe, castingowe i muchowe najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu firmy Żbik Sp. z.o.o już od kilkunastu lat wędziska te są dostępne w Polsce.

To, co od lat wyróżnia St. Croix na tle konkurencji to fakt, że firma nie zawiera umów z innymi producentami, żeby tworzyli wędziska z logo St. Croix. Marka St. Croix bazuje na swoich własnych dwóch fabrykach, gdzie pracują wykwalifikowani pracownicy oddający się z pasją projektowaniu i tworzeniu wędzisk. Przy budowie wędek wykorzystywane są tutaj najnowocześniejsze technologie opatentowane przez zespół St. Croix. IPC, ART, TET i FRS to skróty od nazw technologii, które w budowie wędzisk nie mają sobie równych. Dzięki precyzji i nowoczesności z fabryk St. Croix wychodzą wędziska charakteryzujące się wyjątkową lekkością, ponadprzeciętną czułością, szybką akcją i wyrafinowanym wyglądem. To nie są wędziska dla każdego. To wędziska stworzone z myślą o prawdziwych pasjonatach wędkarstwa, dla których liczy się wysoka jakość i precyzja.

wedlki-serii-avid-x-tile

W rodzinie wędzisk St. Croix znajduje się kilkanaście serii w różnych półkach cenowych. Koszt wędziska spinningowego St. Croix waha się od ok. 600zł do ponad 2000zł. Wszystkie topowe modele St. Croix produkowane są w USA z wykorzystaniem najlepszych komponentów. Co jeszcze wyróżnia St. Croix? Niezwykle życiowe i korzystne dla klienta podejście do reklamacji. Te wędziska same się nie łamią, ale w przypadku uszkodzenia firma wymienia część lub całą wędkę pobierając tylko opłatę serwisową.

wedki-serii-legend-elite

St. Croix nie musi się reklamować bowiem najlepszą reklamą dla marki jest fakt, że kto raz ruszy na podbój rzek czy jezior z wędziskiem St. Croix nie będzie już chciał łowić na nic innego. Wysoka jakość wędzisk gwarantuje najwyższą jakość wędkowania i największą frajdę. Czy można chcieć od wędki czegoś więcej?

Informacje o aktualnej ofercie St. Croix oraz fachową poradę znajdą państwo na www.zbik.pl oraz u lokalnych dystrybutorów, których lista znajduje się również na ww stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *