TARGI CARPATHIA FISHING

TARGI CARPATHIA FISHING – jedyne takie wydarzenie dedykowane wędkarstwu na Podkarpaciu!
W dniach 16-17 lutego 2019 roku w G2A Arena w Jasioncekoło Rzeszowa po raz pierwszy na Podkarpaciu odbędą się Targi Wędkarskie Carpathia Fishing.

Prezentacje wędek i sprzętu wędkarskiego, warsztaty z robienia woblerów, konkursy z nagrodami, mistrzowie i influencerzy wędkarstwa, konferencja i prelekcje tematyczne, a także warsztaty edukacyjne dla najmłodszych – to największe atrakcje zbliżających się Podkarpackich Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING, które odbędą się w dniach 16-17 lutego, w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa.

Pierwsza edycja targów dedykowanych hobbystom i pasjonatom wędkarstwa to duże wyzwanie dla organizatorów wydarzenia, ponieważ wymaga ogromnego zaangażowania i budowania marki od podstaw. Dzięki partnerom i patronom udało nam się zdobyć wiedzę o branży wędkarskiej, jak i o samym wędkarstwie. Miejmy nadzieję, że ta formuła targów zaowocuje i zostanie przyjęta z entuzjazmem przez wędkarski świat – mówi Izabela Lampart, Project Manager CARPATHIA FISHING.

W trakcie dwóch dni targowych kilkudziesięciu producentów i dystrybutorów zaprezentuje szeroką gamę produktów dedykowanych wędkowaniu, takich jak: wędki, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty, spławiki, podbieraki, przypony spinningowe, łodzie, pontony, odzież dla wędkarzy. Wędkarze różnych metod będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami sprzętowymi i akcesoriami, które dopiero pojawią się w sklepach wędkarskich.

CARPATHIA FISHING to nie tylko ekspozycja – targi mają również walor edukacyjny. Wydarzeniem towarzyszącym targom będzie konferencja tematyczna, podczas której zaproszeni prelegenci omówią i podzielą się tajnikami połowu ryb znanymi metodami wędkowania.
Wszyscy Ci, którzy jeszcze nigdy nie byli „na rybach”, a chcieliby zacząć od warsztatów dla początkujących, dowiedzą się, jak przygotować się do debiutanckiej wędkarskiej eskapady.

Pierwsze i jedyne na Podkarpaciu targi wędkarskie to doskonała okazja do spotkań w gronie prawdziwych pasjonatów „zasiadek” nad jezioremi osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Goście będą mogli wziąć udział w warsztatach, zawodach na symulatorach i konkursach. Carpathia Fishing to czas świetnej zabawy, podczas której będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do G2A Arena w dniach 16-17 lutego.
Szczegóły na: http://g2aarena.pl/wydarzenie/carpathia-fishing/

Ważne informacje:
Termin: 16-17 lutego, godziny od 10:00 do 17:00
Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953

Bilety wstępu dostępny na
http://g2aarena.pl/wydarzenie/carpathia-fishing/ 
oraz do kupienia na miejscu.

Ceny biletów:

  • normalny: 12 zł
  • ulgowy: 7 zł

Osoby do kontaktu:

Karolina Szpunar
Specjalista ds. Marketingu i PR
Tel. +48 792 799 121, e-mail: karolina.szpunar@cwkoperator.pl

Edyta Rzewuska
Rzecznik Prasowy
Tel. +48 660 573 337 e-mail: edyta.rzewuska@cwkoperator.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *