Łowisko Krążno, woj. Pomorskie, koło Bytowa.

Serdecznie zapraszamy na łowisko Krążno, na którym ciszę przerywają spławy potężnych karpi i pisk sygnalizatorów. Dbamy o to by każdy był zadowolony z pobytu na łowisku i chętnie wracał nad tę wodę, miło spędzić czas oraz bić kolejne swoje rekordy życiowe. Aktualny rekord łowiska to 30,400 kg co nie oznacza że jest to największa ryba na tej wodzie.

Jezioro Krążno leży w woj Pomorskim, koło Bytowa, przy drodze Półczno – Studzienice w miejscowoci Osława Dąbrowa ( N-54*6’3,83″ E- 17*36’43,96″). Powierzchnia lustra wody 16 ha, max głębokość 20 m, przejrzystość wody 3 m, dno żwirowe z lekkim namułem. Roślinność denna w pasie głębokości od 2 do 3,5-5 m.

Na łowisku wyznaczonych jest 15 stanowisk na które można dojechać autem i rozbić namioty. W pobliżu stanowisk 4 , 10 i kąpieliska stoją kabiny WC. Można wynająć przyczepę kempingową która zostanie przewieziona na zarezerwowane stanowisko. Dostępne 2 przyczepy.
Na łowisku jest dostęp do bierzącej, czystej wody, prądu, można skorzystać z ciepłego przysznica który znajduje sie w domku nad sama wodą. Mozna też wynająć pokoje z aneksem kuchennym, lodówka, TV, w odległosci ok 100 m od wody.

Kontakt:

tel: +48 604 554 269

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *