Mistrz Bogdan Barton zaprasza na Leszcze !!!

Bogdan Barton, to prawdziwy mistrz w łowieniu leszczy zaprasza na wędkarskie wakacje do swojej przystani.  Na stornie www.bogdanbarton.pl  znajdziecie również sklep, w którym zaopatrzyć się można w niezbędne atraktory „smrodki”, przynęty i znanęty na wielkie leszcze.

Przystań to luksusowy, ocieplony domek holenderski, położony bezpośrednio nad jeziorem Szczytno Małe, w miejscu, gdzie wypływa z niego czysta rzeka Brda. W domku są trzy sypialnie w tym jedna małżeńska, każda dla dwóch osób, łazienka z prysznicem, osobno WC, w pełni wyposażona kuchnia z aneksem jadalnym oraz duży salon. Duży, ogrodzony i zamykany na noc teren, miejsca parkingowe. 100 metrów własnej linii brzegowej jeziora. Dwa pomosty dla wygodnego łowienia ryb. Kilka łodzi wiosłowych i motorowych. Przed domkiem, na całej jego długości, zadaszona weranda z zapierającym dech widokiem na jezioro.

„Przekazuję moim gościom swoje doświadczenia wędkarskie. Na tym ogromnym 700 hektarowym jeziorze utrzymuję kilka systematycznie zanęcanych stanowisk. Moją rybą numer 1 jest leszcz i kiedy tylko mogę, próbuję go złowić. Rekordowy okaz miał 7,15kg”

Kontakt:

Bogdan Barton

Tel. 506 432 844

email: bogdanbarton@tlen.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *