Wędkarstwo morskie ZAHIR B – Hel.

Wszystkich starych wędkarzy i nowicjuszy chcących zapoznać się z morskim wędkarstwem zapraszamy na wędkarskie rejsy łodzią motorową ZAHIR B po Zatoce Gdańskiej i Morzu Bałtyckim.

Koncentrujemy się głównie na połowach dorszy na pilkery i różne przynęty naturalne szproty, śledzie tobiasze. Ponadto organizujemy rejsy na połowy belony śledzi w Zatoce Puckiej. Hel z racji swego położenia geograficznego jest miejscem oddalonym, do którego niestety trzeba dojechać. Z drugiej strony to miasteczko otoczone jest z trzech stron wodą. I to jest największy plus, na łowisko nie płynie się godzinami jak we Władysławowie czy Łebie. Najbliższe łowiska dorszowe i śledziowe są położone już w odległości ok. jednego kabla (185m) od portu, wiec czas płynięcia jest minimalny. Hel ma też inną zaletę, a mianowicie Zatoka wokół półwyspu usiana jest wrakami, w których zatrzymują się największe okazy dorsza, które to są celem wypraw wędkarskich.

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych, jak i koleżeńskich grupek wędkarskich. Ceny podlegają negocjacjom, a stali klienci mają rabat. Nieodpłatnie serwujemy kawę i herbatę (niestety tylko z termosu). Nowicjuszom udzielamy pożytecznych rad odnośnie techniki połowu i obsługi sprzętu wędkarskiego. Sprzęt wypożyczamy nieodpłatnie. Klient pokrywa tylko koszt urwanych przynęt (około 15 zł/szt.) i zniszczonych zestawów wędzisko, kołowrotek, plecionka.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej armatora Pana Romana Lewandowskiego.

Kontakt:

Rejsy Wedkarskie „DORSZ”
Roman Lewandowski

tel. +48 504 062 948
e-mail: info@zahirb-dorsze.pl
www.zahirb-dorsze.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *