NOWOŚĆ PROLOGIC 2019 – AIRBOMB

Łowienie z rzutu to nie tylko chwalebna tradycja, to także trend zyskujący coraz większą popularność. Łowiąc z rzutu musimy nie tylko precyzyjnie umieścić zestaw, ale nie mniej dokładnie zanęcić naszą miejscówkę. Przedstawiamy Prologic AirBomb. Zmyślna konstrukcja tej rakiety zanętowej powala na bardzo precyzyjne zanęcanie i daje sporo różnych możliwości. Możemy ją otworzyć w powietrzu zapinając linkę na klipsie szpuli kołowrotka – w zależności od wysokości na której „odpali” AirBomb, zawartość rakiety zostanie uwolniona punktowo, lub na większym obszarze. Czym wyżej otwieramy rakietę, tym większe pole zanęcania. Najważniejszą cechą tego rozwiązania jest niespotykana „skrytość” takiego zanęcania.

W pobliżu zestawu lądują tylko kulki, lub inna zanęta – sama rakiety bardzo cicho i bez zbędnego rozbryzgu wpada do wody w innym miejscu. To nie wszystko, możemy otworzyć rakietę dopiero w wodzie. Zarzucamy AirBomba nieco dalej niż nasz zestaw, następnie zwijamy go w odpowiednie miejsce i dopiero tam podciągamy energicznie szczytówką i uwalniamy zawartość rakiety. Jeśli chcemy ją otworzyć tradycyjnie – w momencie kontaktu z wodą – nie ma problemu, można to zrobić i tak. Konstrukcja AirBomb jest nie tylko wytrzymała, ale charakteryzuje się bardzo dobrymi własnościami aerodynamicznymi, które gwarantują jej daleki i precyzyjny lot. Otwarta rakieta ma kształt łyżki, który ułatwia je ładowanie.

Nadaje się do nęcenia: kulkami, pelletem, drobnoziarnistą zanętą, itp. Prologic AirBomb jest nowością na sezon 2019, ale pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

LINK DO POLSKIEGO FILMU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *