NOWOŚĆ PROLOGIC 2020 – STATYW TWIN-SKY 2 MULTI POD

Kompaktowy, bardzo uniwersalny statyw na 2 wędziska, który sprawdzi się niemal na każdej zasiadce. Łączy w sobie niską wagę i uniwersalność. Pierwszy aspekt jest realizowany przez wykorzystanie wysokiej klasy stopu aluminium na elementy metalowe.

Zaś uniwersalność to zasługa w pełni regulowanej ramy z opcją ustawienia nóg pod wieloma katami, przez co można łowić ze szczytówkami ustawionymi bardzo wysoko lub nisko. Nogi posiadają pełną regulację, a w zestawie znajdują się dodatkowe, wydłużone nogi przednie, pozwalające na dostosowanie stojaka do każdej sytuacji. Kiedy statyw jest ustawiony na w pełny wyciągniętych przednich nogach, można ustabilizować go poprzez zamontowanie dołączonego haka i przypięcie stojaka do podłoża lub obciążonego wiadra. Pojedyncze rurki pod wędzisko dają szeroką możliwość regulacji wysokości zarówno z przodu, jak i z tylu statywu.

W zestawie znajdują się 2 koszyki na dolnik wędzisk. Opcją dodatkową jest możliwość przeróbki statywu Twin-Sky 2 Multi Pod pod 3 lub 4 wędziska. Wystarczy dokupić odpowiednie buzzer bary z naszej oferty. Dołączony pokrowiec z miękkim wyścieleniem.

FILM: https://youtu.be/TvfgbjNKl44

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *