NOWOŚĆ PROLOGIC – TORBA COMMANDER CDX CARRYALL

Nowa seria toreb Commander CDX to nasza oferta bagażu z najwyższej półki. Torby wykonane z najlepszych dostępnych materiałów i skrojone na potrzeby najbardziej wymagających karpiarzy. Wszystkie produkty z serii posiadają nasz unikalny kamuflaż MCP, wykonane są z wytrzymałego materiału 600D rip-stop i wykorzystują nowy materiał wścielenia. Materiał wyściółki jest super lekki i gwarantuje najlepszą ochronę cennego sprzętu transportowanego w naszych torbach.

Torba Commander CDX Carryall jest ona wykonana z materiału 600D rip-stop w kamuflażu MCP, oraz jest w pełni wyściełana. dno obszyte jest wodoodpornym, zewnętrznym materiałem rip-stop. Na górze znajdziemy formowaną pokrywę z twardej pianki EVA, która jednocześnie może służyć jako stolik. Sztywność całej torby zapewnią cztery metalowe szyny mocowane w jej wnętrzu. Komora główna pomieści inne torby z serii CDX, a dostęp do niej jest możliwy od góry i od przodu torby.

Dodatkowe miejsce to zasługa zewnętrznych kieszeni zaprojektowanych do pomieszczenia mniejszych torebek z serii CDX. Wszystkie kieszenie i pokrywa górna, są zamykane na wytrzymałe zamki o szerokości 10mm. Torba wyposażona jest w regulowany i wyściełany pas na ramię z metalowymi klamrami. Wymiary torby: szerokość 58cm, głębokość 29cm, wysokość 40cm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *