PROLOGIC – HAKI KARPIOWE HOOX


Prologic kilka lat temu otworzył własną fabrykę haków. Pozwala mu to na pełną kontrolę w wyborze najlepszych dostawców drutu z japońskiej stali wysokowęglowej oraz na zapewnienie restrykcyjnej kontroli jakości. Tylko produkty ściśle spełniające restrykcyjne kryteria: kształtu, ostrości i jakości wykonania; trafiają na rynek. Haki są produkowane z najwyższej klasy japońskiej stali węglowej CC-83, gwarantującej minimalną elastyczność i maksymalną wytrzymałość – drut z tej stali nie wygina się nawet pod wpływem silnych nacisków. Najwyższa jakość drutu ze stali węglowej ma szczególne znaczenie dla ostrości haków. Są one ostre jak brzytwa, posiadają wysoką żywotność i znacznie zwiększają pewność zacięcia.
Nasza oferta haków składa się z 6 modeli, dostarczanych w opakowaniach po 10 sztuk:

XC1
Delikatnie offsetowy hak z zakrzywionym ostrzem, jego oczko jest wygięte o 13 stopni do środka. Wspaniały kształt, który można wykorzystać w większości typów zbrojenia. Najskuteczniej sprawuje się na przyponach z elastycznych materiałów. Ostrze offsetowe połączone z wygiętym oczkiem gwarantuje szybkie i precyzyjne obracanie haka, co znacznie zwiększa skuteczność zacięcia. Dostępne rozmiary: #1, #2, #4, #6 i #8.

XC2
Klasyczna konstrukcja, jeden z naszych najbardziej popularnych i skutecznych haków w historii. Jeśli musiałbyś wybrać tylko jeden hak na zasiadkę, stanowczo rekomendujemy model XC2. Długi trzonek, proste ostrze i wygięte do środka oczko – sprawiają, że jest to idealny i uniwersalny wybór do wielu zastosowań. Niezależnie czy łowisz na pop-up, kulkę tonącą, pływającą czy na bałwana. Pobierany od spodu zacina w każdym wypadku. Model dostępny jest w wersji z zadziorem w rozmiarach: #1, #2, #4, #6 i #8 oraz jako bezzadziorowy w rozmiarach: #4, #6 i #8.

XC3
Szeroko rozwarty z wygiętym ostrzem i średniej długości trzonkiem oraz prostym oczkiem – niezwykle uniwersalny hak, wykorzystywany przez członków zespołu Prologic do sztywnych przyponów lub z fluoro carbonu. Sprawdza się także przy użyciu naszych tulejek antysplątaniowych. Dostępne rozmiary: #1, #2, #4, #6 i #8.

XC5
Super wytrzymały hak posiadający: zakrzywione ostrze, szeroko rozwarty, krótki trzonek i wygięte do wnętrza oczko. Doskonały do każdej dennej i swobodnej metody, szczególnie w ekstremalnych wodach – z dużą ilością zaczepów lub łowiąc na dużym dystansie z małą przynętą hakową. Dostępne rozmiary: #1, #2, #4 i #6.

XC7
Trzonek haka jest delikatnie skrócony co zwiększa jego wytrzymałość, zaś oczko jest wygięte do środka o 3 stopnie, dzięki czemu znacznie zwiększyła się szybkość obrotu haka. Ogromna skuteczność przy pobieraniu haka od dołu. Model dostępny jest w wersji z zadziorem w rozmiarach: #1, #2, #4, #6, #8 i #10 oraz jako bezzadziorowy w rozmiarach: #4, #6, #8 i #10.

XC8
Stworzony do łowienia na sztywne przypony. Wygięte na zewnątrz o 20 stopni oczko sprawia, że to idealny hak do sztywnych zestawów, chod rigów i zig rigów. Szerokie rozwarcie, proste, super ostre ostrze, to pewność zacięcia. Model dostępny jest w wersji z zadziorem w rozmiarach: #2, #4, #6, #8 i #10 oraz jako bezzadziorowy w rozmiarach: #4, #6, #8 i #10.


FILM: https://youtu.be/7MR1gugUraw 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *