PROLOGIC – KOŁYSKA HAMMOCK

Kołyska karpiowa to rozwiązanie, które zapewnia nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa dla ryby, ale także wygodę dla karpiarza. Worek naszego modelu jest wykonany z materiałów w pełni przyjaznych rybom, oraz jest on bardzo miękko wyłożony. Ryba w worku jest całkowicie bezpieczna w czasie, kiedy znajduje się w kołysce, jest ważona, przenoszona i wypuszczana. Worek jest zapinany na mocne zamki, posiada otwory drenażowe po bokach i na jego spodzie. Worek wyposażony jest w cztery pływaki, które utrzymają go na powierzchni nawet z rybom w środku. Wygodę stosowania zapewniają cztery zewnętrzne uchwyty do przenoszenia worka i dwa duże uchwyty na jego środku do ważenia. Worek jest wpinany do kołyski na rzepy.

Sama kołyska składa się z aluminiowej ramy, która jest osadzona na dwóch bocznych rozpórkach X-Frame. To rozwiązanie sprawia, że rama jest lekka, łatwa w montażu, a równocześnie bardzo stabilna i mocna. Oczywiście przekłada się to również na super szybki czas jej montażu, który odbywa się dosłownie w mgnieniu oka. Nogi kołyski posiadają regulację długości, co pozwala wypoziomować kołyskę na nierównym gruncie. Aby zapewnić najwyższy poziom stabilności do kołyski dołączone są śledzie, którymi możemy przyszpilić nogi do gruntu. Rama kołyski jest obciągnięta gumowaną siatką, która bardzo szybko schnie i nie pochłania zapachów. Siatka jest blokowana do ramy za pomocą mocnych rzepów o dużej powierzchni. Po jednej stronie kołyski znajduje się zewnętrzna kieszonka zapinana na rzep. Całość po spakowaniu zmieści się do każdego samochodu.

Kołyska Prologic Hammock dostępna jest w standardowym wymiarze o szerokości 1 metra, oraz w wersji XL o szerokości 1,2 metra.

LINK DO POLSKIEGO FILMU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *