PROLOGIC – NAMIOT FRAME-X 1-osobowy

Niezależna koncepcja ramy namiotu, łatwa w stawianiu i nie zmniejszająca jego objętości. Rama modelu FRAME-X sprawia, że jego stawianie jest proste i szybkie, jak nigdy przedtem. Dwa główne wsporniki składają się z trzech sekcji, po połączeniu których tworzy się struktura w kształcie litery X, zapewniająca bardzo wysoką stabilność.

Dzięki swojej konstrukcji, model ten zapewnia bardzo dużo miejsca w środku, jednocześnie sam zajmuje niewiele powierzchni, dzięki czemu zmieści się na wąskim stanowisku. Dostępny jest także, sprzedawany osobno, winterskin do namiotu, wykonany z takiego samego jak namiot, mocnego materiału. Po założeniu winterskinu otrzymujemy maksymalną ochronę przed deszczem i eliminację problemów z kondensacją rosy po wewnętrznej stronie materiału namiotu. Zyskujemy także trochę dodatkowej, osłoniętej przed deszczem, przestrzeni na froncie namiotu.

Namiot wykonany z Nylonu 210D Rip-stop, w 100% wodoodporny, posiada super wytrzymałą podłogę. Metalowe gniazda na śledzie. Moskitiera w drzwiach. Wymiary: Sz.:260cm, Dł.:210cm, Wys.:145cm, waga: namiot: 7,5kg , Winterskin: 1,8kg.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *