PROLOGIC – PODBIERAK CC30

Dobry podbierak to podstawa bezpiecznego lądowania ryby, czyli całej kwintesencji wędkarstwa. Oczywiście musi on zapewnić rybie bezpieczeństwo także w czasie jej transportu na kołyskę, niezależnie od odległości. Czy łowisz podbierasz rybę na brzegu, czy ze środka pływającego – pewność i bezpieczeństwo gwarantuje podbierak Prologic CC30. Jest to najlżejszy podbierak jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

Konstrukcja wszystkich jego elementów nośnych wykonana jest z włókna węglowego, gwarantuje jej wytrzymałość i wspomnianą niską wagę. Bardziej szczegółowo wygląda to tak: sztyca zrobiona jest z wysoko modułowego włókna węglowego 3K, rozpórka kosza podbieraka z włókna węglowego 3K, zaś ramiona podbieraka z wysoko modułowego włókna węglowego 24T.

Dostępny jest w dwóch wersjach – z jedno- i dwuczęściową sztycą. W obu wersjach sztyca ma długość 180cm i wyposażona jest w antypoślizgowe uchwyty. W opcji dwuskładowej zakończenie sztycy pokryte jest korkiem. Siatka w kamuflażu jest całkowicie bezpieczna dla ryb i ma właściwości szybkoschnące. Do podbieraka dołączony jest wodoodporny pokrowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *