PROLOGIC – TORBY NA ZANĘTĘ CRUZADE

Poświęciliśmy dużo uwagi, by zapewnić najwyższą funkcjonalność w najważniejszych punktach naszych toreb Cruzade. Uchwyty, paski na ramię, wszystkie najbardziej obciążone elementy posiadają wzmocnienia z wytrzymałych materiałów i mocniejsze szwy.

To wspaniały i uniwersalny bagaż karpiowy o klasycznym wyglądzie i wysokiej funkcjonalności. Każdy produkt z serii toreb Cruzade jest wykonany z użyciem wytrzymałego materiału 400D z podwójną impregnacją. W ofercie znajdują się dwie torby na zanętę: Cruzade Session i Cruzade. Pierwsza z nich pomieści do 12kg kulek, druga połowę tej wagi. Przekłada się to na 4 siatkowe torebki na zanętę Cruzade w wypadku większego modelu i dwie takie torebki siatkowe w mniejszej wersji.

Same torebki siatkowe dostępne są również jako osobny produkt. Pomieszczą one ok. 2,5kg kulek. Wykonane są z łatwej w czyszczeniu gumowanej siatki, posiadają mocny zamek i uchwyt. Siatkowa konstrukcja pozwala na odpowiednie napowietrzenie kulek. Wymiary wynoszą 25cm x 15cm x 20cm. Oba rozmiary toreb na zanętę Cruzade posiadają wnętrze izolowane termicznie, dzięki czemu przechowywana w nich zanęta i kulki zawsze mają odpowiednie warunki termiczne i właściwą wilgotność.

Torby wyposażone są także w dodatkowe kieszenie na akcesoria. Wymiary modelu Cruzade Session wynoszą: 52cm x 35cm x 22cm, zaś model Cruzade mierzy 26cm x 28cm x 21cm. Oba modele posiadają odpinany pasek na ramię.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *