Medale i trofea dla wędkarzy – duma dla zapalonych wędkarzy

medale i odznaczenia dla wędkarzy

Rybołówstwo niegdyś stanowiło sposób na zebranie pożywienia, dziś jednak może okazać się prawdziwą pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu. Wędkarze dysponują profesjonalnym sprzętem i wiedzą, która pozwala im rozwijać swoje zainteresowanie. Ponadto często biorą udział w różnego typu zawodach, przynależą też do stowarzyszeń i kół wędkarskich. Doskonałym sposobem na uhonorowanie ich są medale i trofea, które można wręczać podczas różnego typu zawodów, choć nie tylko wtedy.

Trofea dla wędkarzy – jakie wybrać?

Trofea najczęściej otrzymują wędkarze, którzy mogą pochwalić się dużymi osiągnięciami. Zwykle stanowią one jedną z głównych nagród podczas zawodów wędkarskich, tak aby uhonorować zwycięzców w najlepszy możliwy sposób. Trofea dla wędkarzy mogą mieć różnoraką formę – klasycznym wyborem będzie statuetka w kształcie ryby lub wędki, lecz organizatorzy zawodów często decydują się zamówić również nieco bardziej fantazyjne statuetki. Warto zadbać o to, aby trofea były unikatowe, co oznacza, że powinny być wykonywane na zamówienie. Dzięki temu mamy pewność co do ich wysokiej jakości i wspaniałej prezencji. 

Kiedy wręczać medale wędkarzom?

Medale wędkarskie, podobnie jak trofea, często wręcza się jako nagrody na zawodach. Niemniej jednak tego typu odznaczenia otrzymują również wieloletni członkowie klubów czy stowarzyszeń wędkarskich. Mogą one stanowić odznaczenie z okazji:

  • rocznicy przynależności do klubu, 
  • otrzymania statusu członka honorowego,
  • otrzymania awansu na stanowisko zarządcy.

Tak jak w przypadku trofeów, medale wręczane wędkarzom powinny być wykonane na zamówienie, zgodnie z pomysłem organizatora zawodów czy zarządcy stowarzyszenia. Doskonałej jakości krążki oferuje MCC Medale – producent, który specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości medali, przypinek czy statuetek odlewanych.

Dlaczego warto wybierać medale i trofea odlewane?

Nie ulega wątpliwości, że nagrody dla wędkarzy powinny nie tylko pięknie się prezentować, ale również charakteryzować się najwyższą jakością wykonania. Dlatego też warto wybierać trofea i medale wykonane na zamówienie. Wykonywane są one zgodnie z ponad 400-letnią tradycją polskiej sztuki odlewniczej, dbając o każdy detal. Ponadto, statuetki i krążki można zaprojektować we własnym zakresie, zgodnie z osobistym zamysłem. Może znaleźć się na nich informacja odnośnie:

  • organizatora zawodów/stowarzyszenia przyznającego nagrodę,
  • daty wręczania,
  • obdarowanego,
  • okazji, z jakiej wręczana jest nagroda.

Na krążkach czy statuetkach możemy też umieścić logo klubu, jego nazwę czy hasło przewodnie, jakie przyświeca wszystkim członkom. Warto pamiętać, że medale i trofea odlewane wykonane są z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu są odporne na działanie czasu czy niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wraz z upływem lat nie korodują, nie czernieją, nie zmieniają swojego kształtu. Pięknie prezentują się w salonie bądź w klubowej witrynie, stanowiąc piękną pamiątkę na całe życie. Chcąc uhonorować wędkarzy, dobrze jest wybrać właśnie nagrody, wykonywane na zamówienie. 

Sprawdź ofertę MCC Medale, jednego z liderów branży odlewniczej, specjalizującego się w produkcji medali odlewanych na zamówienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też